Yandex Metrika

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Emrah Yavuz
[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Anıl Çağırdan

[email protected]
 

Yazı İşleri Müdürü

Melis Şeker

[email protected]

Haber Editörleri / News Editors

Sıla Şentürk

[email protected]

------

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Melis Yavuz

[email protected]

Mali Müşavir / Financial Advisor
Halil Özdemir

[email protected]

https://www.facebook.com/halil.oezdemir.12

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Hakan Yavuz

[email protected]

https://www.facebook.com/hakan.yavuz.9699

Reklam / Advertise
KAMU.TV Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti
E-posta adresi: [email protected]

Barındırma / Hosting
Poyraz Hosting

Yazılım / Software
TE BİLİŞİM

Ajans Aboneliği

İHA

İletişim / Contact
0850 3464715
0850 3464715
[email protected]

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Kamu.tv web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Kamu.tv’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili kamu.tv, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on kamu.tv. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on kamu.tv are opened on a new page. Kamu.tv does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

sanalbasin.com üyesidir