Yandex Metrika

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
KAMU.TV Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti.
haber@kamu.tv

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Melis Yavuz

melis@kamu.tv

https://www.facebook.com/melis.yavuz.5680
 

Haber Editörleri / News Editors
 

Selçuk Çandır

Selcuk@kamu.tv

https://www.facebook.com/sselcukcandir
 

Galip Can İnce

galip@kamu.tv

https://www.facebook.com/galipcanince
 

Sefa Bingöl

sefa@kamu.tv

https://www.facebook.com/dadas.sefa2535

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Yunus Tilki

yunus@kamu.tv

https://www.facebook.com/yunustilki09

Mali Müşavir / Financial Advisor
Halil Özdemir

halil@kamu.tv

https://www.facebook.com/halil.oezdemir.12

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Hakan Yavuz

hakan@kamu.tv

https://www.facebook.com/hakan.yavuz.9699

Reklam / Advertise
KAMU.TV Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti
E-posta adresi: reklam@kamu.tv

Barındırma / Hosting
TE BİLİŞİM

Yazılım / Software
TE BİLİŞİM

Ajans Aboneliği

İHA

İletişim / Contact
0850 3464715
0850 3464715
haber@kamu.tv

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Kamu.tv web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Kamu.tv’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili kamu.tv, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on kamu.tv. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on kamu.tv are opened on a new page. Kamu.tv does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.